Zápěstí a zápěstí, které mohou jít pod oblečení

Přehled

Ne každý má čas zasáhnout do tělocvičny, aby získal každodenní 30 minut fyzického cvičení, který doporučuje American Heart Association. Nosení zátěžů na kotníky a zápěstí, které se nenápadně vejde do vašeho oblečení, se může zdát jako atraktivní volba, abyste si mohli během trénování svých běžných každodenních činností cvičit. Většina váhy je objemná a může se sklouznout dolů na zápěstí nebo nohy, aby je viděli lidé, ale existuje několik značek, které mají zůstat skryté pod vaším oděvem.

BodyTogs Hlezna

BodyTogs for Legs jsou tenké závaží, které se obepínají nohami, které se táhnou od kotníků k pod kolenami. Tyto závaží se hodí pod kalhoty nebo dlouhé sukně. Hmotnosti 5 liber se dodávají v malém, středním, velkém nebo extra velkém, na základě obvodu vašich telat. Jsou to telata mezi 11,5 až 18 palců. Měříte vaše lýtko v největší části, abyste zajistili správnou velikost objednávky. Ceny od roku 2014 se pohybují od 45,95 USD do 79,99 USD.

BodyTogs zápěstí závaží

Závaží BodyTogs for Arms jsou zabaleny kolem předloktí, od zápěstí až k těsně pod lokty, takže jsou snadno ukryty pod dlouhými rukávy. Jsou k dispozici jako hmotnost 3,3 libry ve dvou velikostech. Malá až střední velikost se hodí k obvodu předloktí o 8 až 11 centimetrů, zatímco velká až velmi velká velikost je vhodná pro 11 – 14 palcové předloktí. Aktuální ceny se pohybují od 42,95 USD do 69,99 USD.

York kotník / závaží závaží

York váhy York Fitness se nosí na zápěstích nebo na kotnících. Jsou tenké, lehké a jsou nastavitelné pomocí popruhu s háčky. Jelikož jsou nastavitelné a nejsou objemné, hodí se pohodlně pod šaty. Žebříky York / kožené zápěstí mají měkkou strukturu, která je méně pravděpodobné, že dráždí pokožku s prodlouženým opotřebením.

Použití váhy

Nosení BodyTogs kotníků a zápěstí závaží při chůzi na běžícím pásu způsobily zvýšené srdeční frekvence ve studii provedené Frank Wyatt, profesor kineziologie na Státní střední univerzita v Wichita Falls, Texas. Ačkoli byste mohli mít více cvičení nosit tyto hmotnosti, kotníku závaží se obecně nedoporučuje pro náročné vycházkové cvičení, protože mohou napínat kotník kloubu a svaly nohou, zvyšovat vaše šance na zranění. Nicméně, výkon silové cvičení pro nohy s kotníkem závaží může tón vaše nohy a zabránit nebo dokonce zvrátit ztrátu kostní hmoty, která bojuje proti osteopenii.