Výhody pracovního lyžařského stroje

Přehled

Edward Pauls, lyžařský běžec v Minnesotě, vytvořil první lyžařský stroj v roce 1975. Zatímco Pauls prodával svůj stroj běžným lyžarům, měl dokonalé načasování. Kenneth Cooper a Jane Fonda zpívali chválí aerobního cvičení. Američané naslouchali. Někteří se stali běžci, jiní se zapojili do aerobních tanečních kurzů. Každý, kdo žije v klimatických podmínkách nevhodných pro venkovní cvičení, a někdo s averzí na Donna Summer hudbu, vyžadoval alternativu. Lyžařský stroj poskytl možnost. Když se objevila myšlenka, výrobci cvičných zařízení vyvinuli lyžařské stroje, které simulují nordické a alpínské lyžování.

Aerobní cvičení

Rytmické, velké pohyby svalů, které charakterizují trénink na běžkách, zajišťují efektivní a efektivní aerobní cvičení. Běžecké lyžování spaluje kalorie, kontroluje hmotnost, posiluje srdce a snižuje krevní tlak. A 140-lb. Osoba potenciálně spaluje 306 kalorií v 30 minutovém tréninku na lyže.

Hmotnost-ložisko cvičení

Cvičení s vážením vyžadují, aby vaše kosti pracovaly proti síle gravitace k podpoře Vaší tělesné hmotnosti. Běžecký lyžařský stroj poskytuje zátěžové cvičení, které je důležité pro udržení hustoty kostí a prevenci osteoporózy.

Horní a spodní tělesná cvičení

Lyžařské stroje vyžadují současný pohyb ramen a nohou. To může zvýšit výživový výkon, zatímco tonizuje svaly nohou, gluteální a horní části těla. Pokud jste časem stisknuty, pomocí lyžařského stroje můžete provádět anaerobní a svalové tonizační cvičení v jedné relaci.

Nenápadné cvičení

Několik aerobních cvičebních metod zajišťuje aerobní činnost, která nese váhu, a zároveň zůstává nízký. Lyžařský stroj je jednou z výjimek. Vaše nohy zůstanou v kontaktu s chodidly během celého tréninku, což je přijatelným tréninkem pro osoby, jejichž svalové, kloubní nebo kostní omezení brání možnosti cvičení s velkým nárazem.

Nejčastější stížností na lyžařské stroje je ironicky jeden z jeho hlavních výhod. Stroje vyžadují koordinovaný pohyb mezi rameny a nohama. Někteří lidé na začátku považují za náročné, ale jakmile zvládnete techniku, může se zlepšit celková koordinace.

Tréneri a specialisté na úpravu sportu často dodržují teorii dynamického modelu motorického učení, což je teorie, která popisuje způsob, jakým se učíme pohybovým vzorům. Ti, kteří se drží této filozofie, věří, že mozek je účinnější při učení a zapamatování pohybových vzorů než izolace svalů. Pokud jste vášnivý severský nebo alpský lyžař, běžecké nebo vysokohorské lyžařské stroje poskytují sportovní výcvik v suchu.

Koordinace

Športově specifické školení