Pláže nejblíže k williamsburg, virginia

Zatímco Williamsburg je ideálním místem pro dovolenou pro milovníky historie a rodiny, v této město není žádná pláž, která slouží jako živé muzeum koloniálních dob. Ti, kteří hledají zábavu na slunci a na písku, budou muset jít za středem města se svými řemeslníky v dobových šatech pracujících jako výrobci svíček, pekařů, obchodníků a kovářů. Naštěstí je Williamsburg dostatečně blízko k několika plážím, které léčí vaše letní blues.

Malé a přátelské

Pokud hledáte pláž bez dopravy nebo davu, buckroe může volat vaše jméno. Pouhých 32 kilometrů jihovýchodně od Williamsburgu se toto pobřeží o rozloze osmi hektarů, s jemným surfováním a mírným větrem na zálivu Chesapeake, bude cítit spíše jako malý výlet přímo u moře a méně jako jarní prázdniny MTV. V létě je oblíbeným místem pro pěší výlety, v pavilonu se konají koncerty zdarma v neděli a další formy zábavy v teplém počasí. Park je vybaven piknikovými stoly a toaletami. Grily jsou k dispozici na základě rezervace. Plavčíci jsou v provozu od 10:00 do 18:00. Od Memorial Day k Labor Day.

Pro děti

Pokud jsou vaši společníci ve věku méně než 12 let, mohou se navštívit Fort Fun, dřevěné hřiště o rozloze 15 000 čtverečních metrů, které je doplněno záhadným hradem, bludištěm, skluzavkami, houpačkami a bronzy. Tento písečný pás na řece James, asi 30 kilometrů od Williamsburgu, je populární volné brodivé místo pro místní obyvatele. K dispozici je snack bar s palubou a piknikovými stoly. Plavčík je v provozu od 10:00 do 19:00. Od Memorial Day k Labor Day, ale máte dovoleno plavat na vlastní nebezpečí, když není plavčík ve službě. Huntington Park je také domovem největšího rybářského molu na východním pobřeží.

Virginia Beach: oblast rekreačního střediska

Virginia Beach je letovisko s více než 35 km nábřeží. Sedí u ústí Chesapeake Bay asi 60 kilometrů jihovýchodně od Williamsburgu. Existují tři odlišné pláže, oblast Resort je největší se stovkami hotelů a atrakcí. V Virginia Beach není mnoho věcí, které byste měli dělat, několik firem nabízí paragliding, potápění a vodní lyžování. Resort Resort dosahuje v létě průměr 3 miliony návštěvníků, takže v tomto období očekávejte velké davy lidí.

Virginie Beach: Sandbridge

Sandbridge je čtyřpůlletý pruh pláže na severní hranici Outer Banks. Není to ani tak obydlené jako pláž rezortu a většina beachfront majetku je rodinné domy. Většina z pláží je ale veřejná. Pronájem nemovitostí je k dispozici pro denní, týdenní a měsíční pronájem. Sandbridge hraničí s Back Bay National Wildlife Refuge a False Cape State Park, pokud toužíte po kajaku nebo turistických dobrodružstvích. Plavčíci jsou v provozu od 9:30 do soumraku v Sandbridge od poloviny května do září.

Beachfront Camping

První přistávací park obsahuje téměř 3 000 akrů lesa na Chesapeake Bay. Nachází se jen hodinu jihovýchodně od Williamsburgu, její odloupané jedno a čtvrt míle pláže z něj dělají nejnavštěvovanější státní park v Virgině. Park je ideálním místem pro outdoorové milovníky s 20 kilometroví stezky pro pěší turistiku, cykloturistiku a pozorování přírody. Vytvořeno tam, kde první anglické osadníci přišli na břeh v roce 1607, tento park také obsahuje repliku Chesapeake Indian Village.