Cvičení dítěte

Přehled

Děti se narodily s přirozeně slabými svaly krku, a proto je důležité zajistit, aby jste vždy podporovali krk dítěte. Jak vaše dítě roste a vyvíjí se, ty krční svaly se zpevní, ale můžete dokončit cvičení krku s dítětem, které vám pomohou urychlit proces. Ujistěte se, že vaše dítě má silné krční svaly, které mohou zabránit torticollis, což je stav, kdy krk je otočen na jednu stranu. Praxe cvičení krku s dítětem pomáhat při jeho vývoji.

Tummy Time

Tummy čas doporučují pediatři jako způsob, jak pomoci vašemu dítěti posílit slabé svaly krku. Zdravotní středisko Ohio State University Medical Center poznamenává, že tím, že umístíte své dítě na břicho na několik okamžiků denně, podporujete silnější krk, když se snaží zvednout hlavu od země. Položte přikrývku dolů na podlahu a sestupujte s dítětem tak, aby se nudila nebo nevystrašila, když ji položíte na její bříško.

Šířka krku

Ruční roztahování krku dítěte, když ho držíte, může pomoci posílit krční svaly. Děti mají přirozeně tendenci dávat přednost tomu, aby vypadaly na jedné straně, takže můžete lehce otočit hlavu svého dítěte tak, aby se jeho brada dotkla jeho ramena, podle zprávy “Dítě / Snadné spánek a SIDS snížení rizika v dětské péči”. Ujistěte se, že jemně otáčíte hlavu a nikdy nenecháte dítě otočit hlavou, mohlo by to mít za následek zranění.

Fotbal Hold

“Fotbalové držení” je populární způsob, jak kojit, ale může také pomoci vašemu dítěti posílit svaly krku, když jej používáte jiným způsobem. Když nosíte své dítě kolem domu, umístěte tělo pod paži, pevně ji opřete o břicho a hruď. Měla by směřovat dolů, takže musí používat svaly na krku, aby se rozhlédla po místnosti, a proto je posilovala, když ji nosíte.

Hra hra

Několik pestrobarevných, hlučných hraček dokáže zachytit pozornost vašeho dítěte, což je ideální pro cvičení v krku. Položte dítě na přikrývku na podlaze a hračku před ním. I když je to velmi mladý novorozený, bude se dívat na zvuk a podívat se na hračku. Zatímco házíte hračku, přepněte na druhou stranu svého dítěte, aby musel otočit hlavu, aby znovu našel zvuk. Rodiče Připojte si poznámky, že můžete přepínat hračky, pokud se vaše dítě zřejmě nudí, aby ho zabrali, zaujali a protahovali si svaly krku.