Základní pravidla kick kick

Přehled

Kickball je sport, který obsahuje prvky baseballu, softbalu a fotbalu. Pravidla Kickball jsou navržena tak, aby nabízely tekoucí zábavnou hru, která se hraje v bezpečném prostředí. Konkurenční pravidla a pravidla kickballu se řídí Světovou asociací pro kluky pro dospělé (WAKA), která sídlí ve Spojených státech.

Pole a vybavení

Kickballové pole potřebuje čtyři základny ve tvaru diamantu. Pravidla kickbacku WAKA mají základny vzdálené 20 stop, ale můžete je upravit, pokud nemáte dostatek místa. Vrchní pás je přímo před domácí deskou a je v souladu s první a třetí základnou. Vnější stěny by měly být zřetelně označeny, jelikož míč kopl, což vede k domácímu běhu. Oficiální míč používaný v kickballové hře je červený s logem WAKA a je nahuštěn na 1,5 libry na čtvereční palec. Nicméně, fotbalový míč nebo něco podobného mohou být použity pro zábavnou hru s přáteli.

Týmy

Pravidla kickbacku WAKA umožňují týmu, aby v průběhu kickballové hry uspořádal nejméně osm a ne více než 11 hráčů. Základní hry kickballu budou mít různé počty, takže rozdělte svou skupinu na dva rovnoměrné týmy. Je to dobrý nápad mít na všech základech džbán a pole. Pokud je vaše skupina velká, rozdělte se do tří týmů a hrajte vítěze, nebo nahraďte náhradníky.

Pitching

Džbán doručuje míč a musí to udělat jednou nohou v kontaktu s kolečkem. Ples musí být v pohybu nebo se dvakrát vrátil, než dosáhl domácího talíře, aby byl považován za spravedlivé hřiště. Pokud míč prochází útočnou zónou a kicker se nedotýká, považuje se to za úder. Koule, která se šíří z úderové zóny, není v pohybu nebo se neodrazila dvakrát, bude počítána jako míč.

Kicking a běh

Těsto musí běžet na první základnu po každém kopnutí míče. Chybné linie se rozšiřují z první a třetí základny a míč musí být uvnitř těchto linek, aby byli v hře (jinak je to faul a úder). Pokud míč vyčistí zvedací stěnu pro domácí útěk, kicker a všichni běžci na základně vedou základny neomezené k domácímu talíři. Jeden běh je zaznamenán vždy, když běžec dorazí domů.

Každý tým dostane tři výhra za směnu. Kolo je vyřazeno, pokud jsou hodeny tři údery, nebo pokud je třetí míč kopnutý faul. WAKA kickball pravidla také diktovat kicker je ven, když terénní tým se dotýká základny s míčem dříve, než kicker přijde, nebo jestliže on je zasažen s hodil míč pod rameny zatímco běží základy. Kulatá koule, kterou udeřil potápěč předtím, než udeřil do země, bude mít také za následek výpad.

Outs