Existují cvičení pro zvýšení velikosti prsou?

Přehled

Není vždy nutné hledat pomoc plastického chirurga, abyste zvětšili velikost prsou. Je možné použít cvičení pro přidání palců k aktuální bustě. Hlavním prvkem prsní tkáně je tuk, který nelze cvičit. Svaly pod prsy, pectorals, však mohou být vybudovány s posilovacími cvičeními, což nakonec přidá velikost prsou.

Křeslo se rozpadá

Cvičení na křeslo je způsob, jak používat minimální vybavení prakticky v jakémkoli místě, které vám pomůže zvětšit velikost prsou. Ujistěte se, že používáte židli, která je stacionární a během cvičení se nebude pohybovat. Chcete-li udělat židli, ponořte se na židli a položte ruce vedle stehna na okraj sedadla. Zvedněte tělo z křesla, kráčejte nohama tak, aby vaše tělo bylo přímo před židlí, pak ohnite ruce, abyste snížili své tělo, pokud je to možné. Stiskněte zpět nahoru a opakujte pro dvě sady po 10 opakováních.

Cvičení míče Push-Ups

Provedení push-up na cvičení míč posílí celou hrudi, ale pomáhá izolovat spodní část vašich prsních svalů více. Protože část vaší tělesné hmotnosti bude na cvičební kouli, je důležité, abyste použili míč na neklouzavém povrchu a nafoukněte míč do doporučeného množství výrobce. Chcete-li provést cvičení míč push-up, umístit břicho na vrchol míče, dovolit ruce a nohy k dotyku na zemi. Projděte si dopředu rukama, dokud vaše spodní nohy nejsou na vrcholu míče. Udržujte si záda rovnou, ohnite si paže a snižte se co nejvíce. Zatlačte zpět a opakujte 10 až 12 opakování.

Lžící cvočky Pullovers

Toto cvičení posiluje vaše prsní svaly pomocí činky a lahvičky. Chcete-li spustit svetr na zádech na lavičku, držte činku oběma rukama. Ujistěte se, že držíte ruce rovně a držte činku tak, aby byla vertikální a držel se nad vaší tváří. Pomalu ohýbejte lokty a snižte váhu za hlavou, pokud je to možné. Zvedněte hmotnost zpět do počáteční polohy a opakujte po dobu 10 až 12 opakování.