Nejlépe na domácím mikrodermabraze stroje

Přehled

Pro hladší pokožku a snížené linie a vrásky se většina lidí věnuje profesionální kožní léčbě dermatologem. Mnoho domácích mikrodermabrazních strojů je nyní k dispozici pro nákup, které spotřebitelům poskytují podobný kosmetický výtah bez toho, aby se v kanceláři prováděly procedury. Podle kosmetické kožní dermatologie a laserového centra Michiganské univerzity mikrodermabraze překrývá nejvyšší vrstvu pokožky a odsává odumřelé kožní buňky a trosky. Tento proces se obvykle provádí jako řada ošetření, které zesvětlí a obnoví pokožku.

Crystalift

Crystalift slibuje lépe vypadající kůži při použití svého domácího přístroje pro mikrodermabrazi, porovnávající ji s těmi, které se používají v kancelářích dermatologů. Stroj Crystalift má drobné zapouzdřené krystalické minerály, které se používají k čištění a odlupování pokožky. Systém má také vakuum, které používáte po mikrodermabrazi k zpevnění pokožky a snížení výskytu vrásek. Crystalift se může používat u všech typů pokožky a na jiných částech těla kromě tváře, včetně krku a rukou. Změny v kontextu pokožky se mohou objevit po první léčbě a při dalším užívání mohou spotřebitelé vidět snížení jemných linií a věkových skvrn.

NuBrilliance

NuBrilliance nabízí domácí mikrodermabraziový stroj, který slibuje omlazovanou pokožku a snížení jemných čar. Systém NuBrilliance využívá exfoliaci diamantové slupky, která se skládá z drobných částic diamantu, které jemně drhnou vnější vrstvu pokožky, aby odstranily mrtvé kožní buňky a podporovaly oběh. NuBrilliance má přidanou technologii vakuového systému, který pomáhá obnovit kolagen, důležitý protein, který podporuje kožní a pojivové tkáně. Použitím obrušovacího systému s vakuem se může pokožka stát pevnější a zdravější.

Timepeel

Timepeel byl první diamantový mikrodermabraze schválený FDA pro použití v domácnosti. Aktivita stroje napodobuje postupy provedené v lázních. Časopis Timepeel používá řezané diamantové částice k odlupování kůže a má vakuum, které odsává mrtvé kožní buňky a sbírá je, aby se zlikvidovaly. Společnost Timepeel doporučuje používat systém každé dva týdny a účinky mohou být pozorovány po prvním použití. Výsledky zahrnují omlazovanou pokožku, která má zdravou záře, s redukcí jizev po akné a řádech po několika ošetřeních. Společnost Timepeel nabízí také 30denní záruku vrácení peněz pro zákazníky, kteří nejsou zcela spokojeni se systémem.