Výhody přísady skořice na pokožku

Plumps Skin

Skořice – v podobě strouhaného i esenciálního oleje – je pro pokožku prospěšná, protože přináší kůži a živiny na povrch kůže a zároveň pomáhá uschnout kůži. Článek na organfacts.net uvádí, že skořice může být použita k usušení akné akné a zmírnění svědění pokožky hlavy, ale funguje nejlépe při aplikaci v přípravku s ropou nebo vazelínou, která může zmírnit některé z drsných účinků skořice.

Čisticí prostředek na pokožku hlavy

Skořice je koření, které přivádí kůži k povrchu pokožky a způsobuje menší otoky a plumping. Přípravu tří kapek skořicového esenciálního oleje smíchaného s několika polévkovými lžícemi vazelíny nebo olivového oleje lze aplikovat na jemné linky, které vyklouznou kůži, což činí čáry méně viditelné. Nejlepší je vyhnout se oblasti očí, protože skořice může způsobit spálení, pokud se dostane do očí. Můžete ji pečlivě aplikovat na vnější stranu vranových nohou, pryč od oka. Tato směs je také užitečná v plících rtech a může být použita místo lesku na rty.

Léčba ekzému

Skořice může pomoci vyčistit a vyživit pokožku hlavy tím, že působí jako exfoliant a přináší krev na pokožku hlavy a spolu s ní také kyslík, který vyživuje vlasové folikuly. Vezměte 1 lžičku. Z mleté ​​skořice a míchat s 1 polévkou. Z medu a 1/4 šálku otepleného olivového oleje a aplikujte na pokožku hlavy a pevně masírujte během procesu aplikace. Nechte asi 15 minut a pak proprajte vlasy normálním šamponem. Měli byste se cítit trochu mravenčí, protože skořice stimuluje pokožku hlavy.

Léčba akné

Někteří lidé našli úlevu od záchvatů ekzému spojením 1 lžičky. Z medu smíchané s 1 lžičkou. Skořice a nanášení tenké vrstvy pasty na postižené oblasti. Tento přípravek nepoužívejte na děti ani na ekzémy na obličeji. Vyzkoušejte malou zkušební oblast a okamžitě ji umyjte, jestliže se kůže stane příliš podrážděným. Měli byste vidět výsledky během týdne, podle článku na Earth Clinic.com.

Skořice vám pomůže zbavit obličej nebo zadní stranu akné tím, že vysuší kůži a opět přinese kůži a kyslík na povrch kůže. Smíchejte 3 polévkové lžíce. Medu s 1 polévkovou lžící. Skořice a aplikujte pastu na pupeny a nechte přes noc. Nebo aplikujte tenkou vrstvu na obličej jako masku a nechte ji asi 20 minut před opláchnutím teplou vodou. Skořicové masky mohou dráždit pokožku, takže by neměly být aplikovány víc než jednou týdně.